Petr Paulczyňski: homepage

Tři případy pro sturmbannführera Eichlera


Kdo zastaví skandální provokace extrémistů z řad policie? Byla odhalena další hnízda zakonspirovaných nácků.

Když Landa provokoval s nápisem Mercurius, měl z toho heilující žid Eichler psychosomatické aberace. Nacisté však nelení, opět provozují nekalé rejdy a není multikulturního hrdiny z neziskovky, který by je zastavil. Poslední překážka v šíření nacismu byla dovedně diskreditována pravicovými radikály a možná i BIS samotnou, holocaust a globální oteplování se blíží a nikdo nehysterčí.
Případ první: Policejní auta jako Kampfwageny SS

        
Policie ČR si nechala za pouhých 250 tis. Kč zpracovat návrh na nový marking policejních vozidel. Až zkoumavý zrak bystrých čtenářů serveru Novinky.cz odhalil, že na boku policejních vozidel jsou vtipně zakomponované dva blesky. Jak reaguje Eichler na tuto náckovskou provokaci? On mlčí!
 
(Jde zde zřejmě o "změnu image" policie, tedy snahu naházet starý bordel do nové krabice. Náměstek ministra k tomu řekl:
"V první řadě jednotnou firemní kulturu, včetně nového technického vybavení a nových služeben, ekonomickou efektivitu včetně decentralizované odpovědnosti na všech úrovních řízení, jasně stanovenou koncepci, odbřemenění od všech nepolicejních aktivit, stejné územní členění PČR jako je územní členění ČR a především nový styl práce ve smyslu community policing."  Kdo by si chtěl udělat bímrem slajdšou v povapojntu, tak je tady. Waffen SS měly s community policing rozsáhlé zkušenosti, například na Ukrajině, kontinuita je významným prvkem nové firemní kultury Policie ČR.
Aby to nakonec nedopadlo takto (thanx Oparin):


 
Případ druhý: Heslo "Pomáhat a chránit"
Gruppenführera Eichlera by dále mělo zajímat, odkud se bere náklonnost totalitních ozbrojených složek ke krátkým heslům.
Waffen SS: neoficiální bojové heslo "Ruhm und Ehre" ("čest a sláva"), oficiální bylo ne nepodobné Meine Ehre heißt Treue. Na neoficiální heslo reagovala německá hudební skupina Stahlgewitter (samozřejmě pravicově radikální) stejnojmennou skladbou.
Hitlerjugend: oficiální bojové heslo "Blut und Ehre" ("krev a sláva") se narozdíl od "Pomáhat a chránit" podařilo realizovat alespoň na 50%
Werhrmacht: nápis "Gott mit uns" na přezkách opasků (nejednalo se zde o Karla Gotta, jehož popularita v německých zemích měla teprve přijít).
Nápis na hlavní bráně koncentráku v Osvětimi: "Arbeit macht frei"
Civilní obrana NDR: "Schützen und Helfen", dále viz kniha od Clemense Heitmanna
Takové souvislosti by náckobijce Eichlerova formátu neměly nechat na pokoji. Nelze se zde spokojit s výkladem, že policisté mají na dveřích aut napsáno "pomáhat a chránit" proto, aby nezapomněli, co mají dělat. Já v tom vidím řádění skrytých extrémistických sil a žádám Eichlera, aby vytáhl péro a z pozice svého porno-hulo-debiloblogu zakročil.
Případ třetí: Waffen SS vs. Affen MP
Porovnejte následující dva plakáty:

  

Shodné znaky:
- jsou vyobrazeni dva sympaťáci
- se zbraněmi v pohotovostní poloze
- v uniformách
- výzva "Přihlaš se dobrovolně k Waffen SS" je obsahově téměř totožná s "Staň se..."
Rozdílné znaky:
- vojáci Waffen SS neohrožují občany agresívní jízdou na motocyklech
- vojáci Waffen SS nemíří na občany zbraněmi
- vojáci Waffen SS nevyvolali v Praze zrudnutí nebe (asi MP právě rozsekala sjezd Komunistické mládeže na mraky)
- vojáci Waffen SS nedrží zbraně jako jeptišky pyje
- vojáci Waffen SS si při manipulaci se zbraní odložili tlusté kožené rukavice a tím snížili riziko náhodného výstřelu
- plakát Waffen SS je graficky lépe zpracován, je lépe čitelný a nevypadá tak kýčovitě
- na plakátu Waffen SS chybí číslo na náborovou kancelář
Extrémisté pronikají všude, to je známý fakt. Žádný stihomam není dost hluboký, aby jich bylo málo. Co když se pod slupkou Akce Praha formuje nová jednotka s názvem Affen MP? A Eichler opět mlčí. Asi si zase hraje s jojem.
Náckové jsou ve skutečnosti úplně všude. Nejen v armádě, ale také ve školních kuchyních, opravnách deštníků, recyklačních dvorech, bekofisech deratizačních firem, továrnách na dudlíky a především, v oblasti policejního P.R. Je to na nás, několika málo uvědomělých, nezkorumpovaných, drogově závislých a myšlenkám eurosocialismu oddaných levicových zkurvysynech, abychom prokázali jejich existenci. Musíme nagelovat dredy, narvat brašničky marihuanou a rázně zakročit proti těmto nešvarům. Začíná to u nevinných symbolů a podobenství a končí holocaustem!

Převzato se souhlasem provozovatele webu
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008040501


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 3961x, známka: 2.9
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 47
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist