Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Problikej je, problikej!

Tak jsme si poslechli a přečetli ve významných vohnomédiích, že policie nalezla další veleúčinný nástroj v boji se "silničními piráty". Málem jsem se pokadil smíchy, když jsem se dočetl, jaký. Pokutuje řidiče, že upozorňují ostatní na policejní hlídku probliknutím.
celý článek »

Vloženo: 18.8.2008, přečteno 4280x, autor: D-FENS

Iluze Evropské unie a česká realita

 Optimistické představy o důležitosti a politickém vlivu českého předsednictví Evropské unie se nedávno rozplynuly nečekaným rozhodnutím Evropské unie vytvořit na tři příští období předsednický triumvirát,
celý článek »

Vloženo: 7.8.2008, přečteno 4191x, autor: Miroslav Macalik

Radostné odečítání lidu

Nedávno proběhla tiskem zpráva, že každý den čítá KSČM o 16 lidí méně, než kolik měla v den předchozí. A to ať už kvůli úmrtím, nebo odchodům ze strany. Ó jaká radost, každé ráno, když se vzbudím, si řeknu: "Dalších 16 je v háji!".
celý článek »

Vloženo: 4.8.2008, přečteno 4157x, autor: Finrod Felagund

Seřval mne čtenář.

Pověsil jsem básničku Pavla Kohouta ( návrat do doby kdy byl apologetem systému mi přišel zajímavý). Ozval se mi neznámý čtenář, který mne v úvodu standardně seřval.
celý článek »

Vloženo: 27.7.2008, přečteno 4057x, autor: Petr Paulczynski

Není to trestný čin?

James V. Jakoubek z Lakewood, Ohio, USA napsal zamyšlení nad činností jistého Josefa Hellera prý pracovníka Teoreticko-analytického  pracoviště ÚV KSČMa stálého přispěvatele Bobkového listu Haló noviny. Tento rudý pablb napsal:
celý článek »

Vloženo: 20.7.2008, přečteno 4050x, autor: Petr Paulczynski

Mladý zelený? Rudý!

Starší unavení straníci se čas od času mračí, že jejich mladí jsou příliš radikální. Nemají odpovědnost a nemusí dosahovat koaličních kompromisů. Mladí křesťanští demokraté vyzývali starší bratry ke spojení majetkového vyrovnání s církvemi s důvěrou vládě.
celý článek »

Vloženo: 19.7.2008, přečteno 4133x, autor: Jakub Kříž

Radary v Brně

Někdo, kdo si myslí, že heslem policie není Pomáhat a chránit, ale Buzerovat a kasírovat pusti do oběhu popis brněnských kamerových radarů. Najdete je po nakliknutí na RADARY
celý článek »

Vloženo: 12.7.2008, přečteno 4272x, autor: Petr Paulczynski
online: 48
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist