Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Zemanovský fašismus je tady

Způsob, jímž prezident Miloš Zeman jmenoval premiéra budoucí tzv. vlády odborníků, je jako z nějaké pitomé jihoamerické telenovely. Na konci této cesty je nevolební diktatura, autoritativní stát nebo dokonce fašismus jihoevropského typu.
celý článek »

Vloženo: 27.6.2013, přečteno 2619x, autor: Bohumil Pečinka

Co je to s námi?

Jsme zklamáni z toho, že naše demokracie není ideální. Zapomínáme, že i v té Americe se ještě před dvěma sty lety, sedmdesát let po jejich revoluci, válčilo o to, zda ta demokracie, svoboda a občanská práva patří skutečně všem, nebo jen jedné skupině která má bílou pleť.
celý článek »

Vloženo: 27.6.2013, přečteno 2735x, autor: Tomáš Haas

Hlody středeční aneb miluji naše média

Když se v neděli Vašík Moravců ptal o čem se bude tento týden mluvit, tak se tak tochu netrefil. To ovšem není nic neobvyklého, to se mu stává skoro pokaždý. Protože tento týden se mluví o něčem úplně jiným. 
celý článek »

Vloženo: 26.6.2013, přečteno 2695x, autor: Petr Paulczynski

Petr benga, Silivo bunga

Silvio Berlusconi je Ital, jak si mnozí z nás Itala představují. Temperamentní, energický, nadrzlý, hlučný, familiární, politicky nekorektní. A bez servítků. Jak on musel ty místní i ty bruselské levičáky štvát! Jak on jim musel po celá ta desetiletí pít krev!
celý článek »

Vloženo: 26.6.2013, přečteno 2635x, autor: Ladislav Jakl

Šplechty pana Šlachty

Václav Moravec přivedl do svého pořadu přímo "sólokapra". Samotného plukovníka čacké české policie, udatného velitele ředitele ÚOOZ SKPV, Roberta Šlachtu.
celý článek »

Vloženo: 26.6.2013, přečteno 2740x, autor: Václav Vlk st.

Zemanův pokus o převrat

Po státních zástupcích a policistech si více moci nárokuje také prezident republiky.Český politický systém se otřásá v základech. Začala to policejní razie na Úřadě vlády, spojená s novou definicí toho, co je a není politika.
celý článek »

Vloženo: 25.6.2013, přečteno 3000x, autor: Bohumil Pečinka

Na tento typ puče už jsme vlastně zvyklí. Řepková republika, nebo zpátky k demokracii?

Nerostou tu žádné banány, za to však řepka, sluneční elektrárny, tekly a možná ještě tečou lehké oleje. Morálku politiků řeší za voliče speciální jednotka s jasnozřivými soudci. Zemský ráj to na pohled! No, kdo to má!?
celý článek »

Vloženo: 25.6.2013, přečteno 2558x, autor: Otto Černý
online: 60
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist