Petr Paulczyňski: homepage

Evropské peníze do Brna? Nic moc.

Zpráva z dnešní ho denního tisku (MFDnes) říká, že z osmi předložených projektů v programu Životní prostředí přispěje Unie jen na dva. Stalo se tak v důsledku předložení odfláknutých projektů.
celý článek »

Vloženo: 15.7.2008, přečteno 1422x, autor: Petr Paulczynski

Pane Vlašíne, to harakiri nepáchejte

Do dnešních  Lidovek napsal zastupitel za Zelené kolega Vlašín. Je to nejznámější ochránce žab, čolků, netopýrů a podobné havěti. V tom je dlouhodobě konzistentní.
celý článek »

Vloženo: 27.6.2008, přečteno 1273x, autor: Petr Paulczynski

Náměstek pro retardaci

V Brně definitivně skončí sjezdovka ve Wilsonově lese. Je otázkou, jestli je to škoda či nikoliv, klimatologové a zelení v tom mají jasno.
celý článek »

Vloženo: 26.6.2008, přečteno 1287x, autor: MB-VB

Opoziční role brněnské ODS nově

Dnes ráno mi redaktorka ČTK položila otázku, zda postup ODS v jehož důsledku se zastupitelstvo protáhlo na dva dny je změna naší strategie.
celý článek »

Vloženo: 26.6.2008, přečteno 1427x, autor: Petr Paulczynski

Zelení: káží vodu, pijí víno

Jedním ze sporných bodů o něž se na zastupitelstvu vedl boj, bylo přidělení dotace 57 tisíc spolku Veronica( a je mi jedno, zda je to Ekologický institut jak  honosně nazývají své občanské sdružení nebo Nadace Veronica).
celý článek »

Vloženo: 25.6.2008, přečteno 1431x, autor: Petr Paulczynski

ZMB 25.6.2008 on -line

Po včerejší vyčerpávající bitvě bychom dnes měli dokončit zbývajích asi 20 bodů. Ale i tam jsou některá čertova kopýtka, takže uvidíme. Klíčový bod je ovšem ten poslední - zvýšení daní z nemovitostí, na němž se nedohodla ani sama koalice. A navíc je tam fatální porušení pravidel - nebylo projednáno s městskými částmi. Asi v rámci té deklarované otevřenosti nového vedení.
celý článek »

Vloženo: 25.6.2008, přečteno 1611x, autor: Petr Paulczynski

Šlomprácké materiály.

Lepší výraz (který používala moje babička) pro celou řadu materiálů, které dnes Rada města předložila brněnskému zastupitelstvu, mne nenapadá. Že nevíte co to je? Slovník nespisovné češtiny, 2006: šlomprácký = nepořádný, lajdácký.
celý článek »

Vloženo: 24.6.2008, přečteno 1491x, autor: Petr Paulczynski
online: 37
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist