Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Jaká je měna úspěchu?

Zrovna dneska mi není nejlíp. Věci se hýbou kupředu jen s vypětím všech sil, venku je čtyřicet stupňů a já mám k tomu všemu chřipku. Hongkong je rozpálený jako pánev a já nemám sebemenší chuť se vydat do ulic nebo se třeba jen hýbat.
celý článek »

Vloženo: 3.9.2010, přečteno 4282x, autor: Rudolf Havlík

Jak napálit cikána

My, co už máme po dovolených a vrátili jsme se ve zdraví z různých koutů světa, jsme se sešli opět v naší hospůdce a zasedli ke kulatému stolu. No není doma krásně? Tak tam sedíme, probíráme samá důležitá chlapská témata a děláme to, co umíme nejlépe.
celý článek »

Vloženo: 12.8.2010, přečteno 5544x, autor: Jaroslav Mrázek

Mohu Vás objednat na říjen?

Chápu, že má někdo nabitý kalendář. Ale nechápu to v situacích a na místech, kde podobným objednáváním už o nic nejde. Například ve zdravotnictví. Ukazuje se, že státní (krajské) zdravotnictví stále žije v socialismu a pokud někdo škrtne zápalkou a tyto nesmyslné ústavy zapálí a oni lehnou popelem, tak to bude ku prospěchu všech.
celý článek »

Vloženo: 11.8.2010, přečteno 4346x, autor: Ladislav Matuška

Být sexistou je přírodní zákon

Jsem sexista. Nejsem hermafrodit. Z genderek a feministek se mi dělá špatně. Kdo takový není, tak je buď neupřímný (byť nevědomky), nebo úchylný.
celý článek »

Vloženo: 4.8.2010, přečteno 4914x, autor: Dušan Streit

Kdo není emigrant, je lůza, primitiv a spodina…

Tento můj článek je reakcí na článek pana kolegy blogera Novotného. Tak trochu se v něm p. Novotný pustil do všech, kdo neemigrovali. Pokusím se vyložit, jak jeho článek chápu…  
celý článek »

Vloženo: 4.8.2010, přečteno 4760x, autor: Vladimír Kroupa

Máme doma gaye!

Celkem jsem si oddechl, když jsem svého syna "objevil"v jeho pokoji se slečnou. A to, když zrovna probírali "nepovinný" předmět na VŠ, anatomii druhého pohlaví. Člověk si dneska nemůže být jistý ničím.
celý článek »

Vloženo: 31.7.2010, přečteno 5004x, autor: Jaroslav Mrázek

Tenistka si ulevila. No a co!

Ve finálovém zápase tenisového turnaje v Praze si česká tenistka v přestávce mezi jednotlivými hrami ulevila. Jadrně a pořádně. Tak, jak si čas od času uleví každý z nás, když jsme pod nějakým tlakem.
celý článek »

Vloženo: 28.7.2010, přečteno 4573x, autor: Ivo Strejček
online: 57
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist