Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Kvíkalové

Říkám jim kvíkalové. Nejdříve něco s obrovským nadšením zavedou a pak se stejným zaujetím kvíkají, když je to špatně, a navrhují další změny. Typické je to s přímou volbou prezidenta republiky.
 
celý článek »

Vloženo: 8.7.2013, přečteno 2753x, autor: Jaroslav Kubera

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Při přemýšlení, který z titulků zvolit za základ úvodní úvahy bezkonkurenčně vyhrál ten o oranžovém duševním gigantovi panu Špidlovi. Kdyby někdo nevěděl, tak to je ten,  kterého rodná strana podle Werichova: "když vykopnout tak vejš",
celý článek »

Vloženo: 4.7.2013, přečteno 2879x, autor: Petr Paulczynski

Končí polistopadová republika

Česko se posledních sto let politicky vyvíjí ve dvacetiletých cyklech. Po nich následuje tvrdá nebo měkká změna režimu, bourání soch a pokus o nový začátek, který vesměs končí na konci dalšího dvacetiletí.
celý článek »

Vloženo: 4.7.2013, přečteno 2627x, autor: Bohumil Pečinka

Ticho před bouří

Současné teplé letní počasí nepřeje chuti k nadměrným aktivitám. Souběžně nastal útlum na politické scéně, odpovídající trpnému čekání na 16. červenec 2013, jenž slibuje přinést politickou bouřku.
celý článek »

Vloženo: 4.7.2013, přečteno 2598x, autor: Martin Stín

Omezení pracovní doby obchodů: dirigismus a drzost politiků

Nemůžu uvěřit, že se v současné době opět začínají diskutovat návrhy na omezení pracovní doby některých obchodů. Tento fakt je sám o sobě dosti absurdní a zarážející, navíc je předkládán k diskusi uvnitř vládní koalice její „nejpravicovější“ stranou, tedy TOP 09.
celý článek »

Vloženo: 3.7.2013, přečteno 2634x, autor: Jan Polanecký

ODS se zbláznila

Přesněji zbláznil se přinejmenším člen její výkonné rady, senátor Přemysl Sobotka. Patrně mu při pohledu na klesající preference strany přeskočilo.
celý článek »

Vloženo: 3.7.2013, přečteno 2725x, autor: JAG

Hlody úterní aneb miluji naše média

Tak jsem chtěl dát úvodník na téma taškařice s tvorbou vlády. Ale dění v Budějovicích moji chuť změnilo. Zákrok policie proti rozhořčeným občanům zasluhuje totiž pozornost. Rozhodl jsem se proto přiložit malé polínko k tématu politické korektnosti.
celý článek »

Vloženo: 2.7.2013, přečteno 2804x, autor: Petr Paulczynski
online: 33
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist