Petr Paulczyňski: homepage

Kluci stavařští, chystejte si kartáčky.

Rozjetý Zlatuška ( ten když se rozjede, nevidí si do huby) dnes vyzval policii, aby dala jak on říká "některé lidi" do tepláků.
celý článek »

Vloženo: 3.9.2008, přečteno 1188x, autor: Petr Paulczynski

Zlatuška chce kontrolu. Správně.

Zlatuška ožil. Hledal volební téma a pak ho zázračně našel. Nahrávka  prý o korupci. A toto téma začal hníst po svém. Je fakt, že některé části nahrávky jsou více než záhadné, ale ten hlas co kladl otázky šel tvrdě za svým cílem.
celý článek »

Vloženo: 3.9.2008, přečteno 1398x, autor: Petr Paulczynski

Tak svět oplácí.

Říkal umírající lišák v Erbenově pohádce. Tak svět odplácí, může si říkat primátor Onderka, který se snažil Kometě pomoci jak mohl( když už se unáhlil s přísliby pomoci města, pro něž nenašel oporu ani ve vlastní koalici.
celý článek »

Vloženo: 28.8.2008, přečteno 1529x, autor: Petr Paulczynski

Kecy o buzerplace.

Když se objevila kritika vzhledu náměstí Svobody, prohlásila současná koalice jak ho oživí. Vypracovali souhrn opatření, uvolnili 10 milionů a ejhle. Místo vlajkoslávy sklidili posměch.
celý článek »

Vloženo: 28.8.2008, přečteno 1622x, autor: Petr Paulczynski

Však na účtě je peněz dost

pravil jeden významný radniční funkcionář na připomínky k neustálému růstu nákladů všech městských staveb, které se dnes realizují. Kloudného odůvodnění zvyšování se však nedočkáte.
celý článek »

Vloženo: 26.8.2008, přečteno 1298x, autor: Petr Paulczynski

Má město učit své občany hygienickým návykům?

300 000 Kč pro dvacet dětí ze společensky nepřizpůsobivých rodin. To je 15 000 na jednoho potenciálního syčáka. Prý na inspiraci a motivaci dětí ke smysluplnému trávení volného času, rozvoj základních komunikačních schopností, případně i základních hygienických a společenských norem.
celý článek »

Vloženo: 24.8.2008, přečteno 1361x, autor: Petr Paulczynski

Někdo lže, jak když tiskne.

Když jsem v glose Dobrý úmysl, špatné provedení psal o tom, že výstava fotek k srpnu 68 zavěšená na girlandách slavnostního osvětlení byla instalována tak narychlo, že se ani nevyčkalo rozhodnutí provozovatele girland t.j. TSB, vycházel jsem z informací vedoucích pracovníků TSB.
celý článek »

Vloženo: 20.8.2008, přečteno 1351x, autor: Petr Paulczynski
online: 41
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist