Petr Paulczyňski: homepage

Sláva nazdar výletu

sice jsme zmokli, ale už jsme tu. A protože se musíme probrat tunou papírů a vyřešit několik průšvihů, které se za dobu dovolenky vyskytly, není čas na blogy. Tak alespoň na uvítanou pár foteček. Do práce se asi dáme po neděli, tak to ještě chvíli vydržte.
celý článek »

Vloženo: 25.11.2010, přečteno 3441x, autor: Petr Paulczynski

Hlášení, hlášení

Na vědomost se dává, že 14 dní bude webová pauza. Je třeba doplnit síly. Na rozloučenou, najmě pro děvčata posílám pohled na pěkný ocas.
celý článek »

Vloženo: 10.11.2010, přečteno 3439x, autor: Petr Paulczynski

O Bártovýchpokutách pro bohaté podruhé

K blogu "Jel jsem rychle. Žádám trest smrti" samozřejmě nadsázkovém(jak je mým zvykem) http://paulczynski.blog.idnes.cz/c/153408/Jel-jsem-rychle-Zadam-trest-smrti.html jsem dostal smrtelně vážný mail, který vám musím sdělit. Ponechávám ho záměrně bez komentáře. Jen krátký dodatek. Ano, i takoví lidé jsou mezi námi.
celý článek »

Vloženo: 6.9.2010, přečteno 2674x, autor: Petr Paulczynski

Kalhotky od Helena pro Pavouk

Dnes si oddechneme od politiky a zabrousíme jinam. Čas od času mi přijde mail, nad kterým rozum zůstává stát. Většinou mi nějaký anonym sděluje svůj názor na můj blog, občas mi nabízejí Viagru či Cialis, které opravdu, ale opravdu nepotřebuji.
celý článek »

Vloženo: 31.8.2010, přečteno 3661x, autor: Petr Paulczynski

Jak jsem poskytl intervjúk

Čas od času převezmu na svůj web nějaký článek z docela zajímavého webu Nekorektně, což mám od vydavatelů povoleno. Na celou řadu jevů máme společný pohled. Proto jsem byl mile překvapen požadavkem, zda bych nezodpověděl pár otázek. A jak jsem mohl čekat, šly pěkně na tělo.
celý článek »

Vloženo: 11.8.2010, přečteno 2555x, autor: Petr Paulczynski

Zavřete oči, odcházím

Kdo by neznal tuto hlášku Oldřicha Nového z filmu Martina Friče Kristián. Dovolím si ji vypůjčit abych oznámil, že si dávám pauzu po neuvěřitelné smršti blogů na téma Paumer a najmě po čtení diskuzí pod nimi a několika lůzoidních vzkazů jako třeba tento z dnešního odpoledne:
Odesílatel: VladimiraOslikova@seznam.cz (ze stránek)
(demosnímek: co budu dělat místo psaní)
celý článek »

Vloženo: 5.8.2010, přečteno 2594x, autor: Petr Paulczynski

Těžká hrozba! Budu voprcán

Co chvíli mi přistane mail, s nějakou ptákovinou, končící úpěnlivou výzvou k rozeslání na určitý počet dalších adres pod sankcí více méně hrozivou. Nedávno mne však potěšil kamarád zcela neotřelou výzvou k rozeslání takového "řetězáku"
celý článek »

Vloženo: 31.7.2010, přečteno 2544x, autor: Petr Paulczynski
online: 50
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist