Petr Paulczyňski: homepage

Hledal kostlivce, našel.........

Tak jsem po pár letech (asi tak  dvaceti) skončil se zastupitelováním. Přineslo mi mnoho nových poznatků, několik nových přátel a řadu nových nepřátel. Procházím-li si v duchu lavicemi zastupitelstva, vidím tváře lidí normálních, exotů. fanatiků, ba i bláznů.
celý článek »

Vloženo: 6.10.2010, přečteno 3765x, autor: Petr Paulczynski

Jak jsme vybudovali velký kulový

Rada města Brna poslepovala svoje programové prohlášení téměř v polovině funkčního období. Do té doby se nebyli schopni dohodnout ani zda je ráno nebo večer. To kdyby udělala v minulosti  město vedoucí ODS, joj, to by bylo řevu. V opozici i v novinách. Ale tady to prošlo v klidu. A proč?
celý článek »

Vloženo: 5.10.2010, přečteno 3778x, autor: Petr Paulczynski

Jak jsem se stal zběhem aneb zdraví především

Nechci se chlubit, ale myslím, že jsem jedním z brněnských zastupitelů s nejlepší docházkou na zasedání. Jako důkaz slouží mé on-line přenosy na vlastních webových stránkách. Dobrovolně a bez nátlaku se však přiznávám, že dnes jsem po dopolední přestávce utekl jako malý kluk.
celý článek »

Vloženo: 7.9.2010, přečteno 3504x, autor: Petr Paulczynski

Hraje Roman Onderka extraligu?

Že je brněnský primátor Roman Onderka fanoušek hokejové Komety je všeobecně známo. Že však zakoupení extraligové licence od Znojma a následné působení brněnského týmu v nejvyšší hokejové soutěži bude jedním ze dvou hesel na banneru,  který na webu idnes.cz propaguje  primátora, respektive jeho sociální demokracii
celý článek »

Vloženo: 30.8.2010, přečteno 4713x, autor: Vít Blaha

ZMB 8.9.2009 - on line

Prázdniny utekly jako voda. I na radnici byl rozprostřen  prázdninový klid. Zdá se, že ten tam ostatně panuje od počátku volebního období. Nebýt toho, že občas koalice obšťastní veřejnost nějakou pěkně namalovanou Potěmkinovou vesnicí  za pár milionků, aniž by řekla kde hodlá vzít na samu realizaci, byl by to poklid téměř jak u Hrabala v Kersku.
celý článek »

Vloženo: 7.9.2009, přečteno 4354x, autor: Petr Paulczynski

Zelená ropucha na brněnském prameni

Strana zelených v Brně se aktivně podílí na přesunu brněnského nádraží. Snad jediná věc, za kterou ji můžeme pochválit, ne tak patrně její voliči. Snaží-li představitelé Zelených toto své konání zlehčovat, relativizovat či přímo zakrýt, příliš se jim to nedaří.
celý článek »

Vloženo: 24.6.2009, přečteno 3827x, autor: Libor Šťástka

ZMB 23.6.2009 - On line

Měsíc utekl jako voda a přichází pravidelná měsíční "show" při níž by 55 rozvážných, vzdělaných, informovaných mužů a žen mělo "makat jako čerti" ve prospěch občanů tohoto města. Všimněte si toho mělo. Ale asi zase nebude. Jak se mi to tak jeví, tak to, co si říká koalice, zatím nevyprodukovalo kromě hezkých malůvek vůbec, ale vůbec nic z vlastní dílny.
 
celý článek »

Vloženo: 22.6.2009, přečteno 4678x, autor: Petr Paulczynski
online: 41
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist