Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Ryjeme držkou v zemi?

Ještě ne úplně, ještě máme co žrát. Ještě nemusíme chodit po ulici s nabitým kvérem a doma do oken instalovat mříže. Ještě pořád si vládnoucí oligarchie může za naše peníze koupit relativní klid a společenský smír.
celý článek »

Vloženo: 2.7.2013, přečteno 2431x, autor: Karel Kříž

Snowden hrdina? Obyčejný zrádce!

Edward Snowden, muž v území nikoho, po kterém pasou americké úřady se zatykačem pro špionáž, krádež tajných státních dokumentů a neoprávněnou manipulaci s nimi.
celý článek »

Vloženo: 2.7.2013, přečteno 2419x, autor: Rudolf Polanecký

Kmotři a vypálená země

Korupce a kmotři jsou termíny, jimiž žijí česká média i veřejnost již několik let. Ne že by na tom bylo něco vadného či nelogického. Problém je to rozsáhlý a stojí hodně peněz. Našich peněz.
celý článek »

Vloženo: 1.7.2013, přečteno 2587x, autor: Pavel Páral

K incidentu u Západní zdi

V pátek (21/6) ráno přinesly servery zprávu o reakci člena ostrahy na jednom z bezpečnostního hlediska nejcitlivějším místě Blízkého východu. V areálu před jeruzalémskou Západní zdí zastřelil muže, který se jal vykřikovat „Allahu Akbar!“ a „něco vytahoval z kapsy“.
celý článek »

Vloženo: 1.7.2013, přečteno 2447x, autor: Lubomír Stejskal

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak nám zas milovník alkoholických moků, co s postupně tvrdnoucími játry přechází na měkčí alkoholy, nalil do hlavy asi pět litrů vinného střiku aby poté osvědčil smysl pro humor nevídanej a pozdravil v Německu Allahu Akbar.
celý článek »

Vloženo: 30.6.2013, přečteno 2783x, autor: Petr Paulczynski

Zeman coby produkt Nečasovy vlády

Každý může dělat jen tolik, kolik mu druzí dovolí. Existuje hodně důvodů, za které lze prezidenta Miloše Zemana a jeho aktuální politické kroky kritizovat, nicméně prostor k tomu všemu mu nevytvořil nikdo jiný než odstupující Nečasova vláda.
celý článek »

Vloženo: 28.6.2013, přečteno 2620x, autor: Petr Štěpánek

Vláda „odborníků“?

Současná vládní krize a jmenování nového premiéra přinesly do politického a novinářského žargonu divný pojem: „vláda odborníků“. Prezident Zeman tak označil vládu, kterou hodlá jmenovat bez vazby na Poslaneckou sněmovnu a rozložení sil v ní.
celý článek »

Vloženo: 28.6.2013, přečteno 2624x, autor: Institut Václava Klause
online: 31
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist