Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční aneb miluji naše média

Virtuální prostor ovládla Ukrajina ve všech podobách. V podstatě potlačila všechny další děje. Přátelé na FB se rozdělili na Majdanovce, to jsou podle mainstreamu ti hodní, správní a vůbec tak nějak proevropští a na ty druhé,
celý článek »

Vloženo: 12.3.2014, přečteno 2328x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Ukrajina, Putin, Krym kam oko pohlédne. Stovky podivných "expertů" které nám denně servíruje naševaše televize. Prý chce Rusko anektovat Ukrajinu. Tak to jistě. Nezvládli Afganistán, nezvládli by ani Ukrajinu.
celý článek »

Vloženo: 5.3.2014, přečteno 2086x, autor: Petr Paulczynski

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Dnes si povíme něco o státní poště. Tento polospící moloch má zaměstnnanců jako v onom pověstném jazykolamu o křepeličkách. Něco okolo 33.333 pošťáků ve tři tisíce tři sta třiceti třech  poštách. (
celý článek »

Vloženo: 27.2.2014, přečteno 2243x, autor: Petr Paulczynski

Hlody úterní aneb miluji naše média

Tak to si Křeček dovolil hodně. Vyslovil názor. A demokratka, bývalá disidentka ve funkci ombudsmáňa ho sprdla na tři doby aby držel zobák. Ponechme stranou, jestli měl recht nebo neměl. O to tu nejde.
celý článek »

Vloženo: 25.2.2014, přečteno 2222x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak všude čtu, že prý hodní demostranti a zlý Janukovič. Zejména soudruzi z EU jsou z toho nějak rozvrkočeni. Tak aby bylo jasno. Vůbec se mi nelíbí, co se tam děje. Ale něco mi na té mediální masáži nesedí.
celý článek »

Vloženo: 21.2.2014, přečteno 2219x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

"Je nutné ochraňovat naši mladou republiku zavedením a prováděním tvrdých potlačení, odstranit všechny viníky a podezřelé nebo ty, kteří by mohli být podezřelí, dát do koncentračních táborů, vytvořit rudý teror, potrestat smrtí všechny osoby pokládané za vinné a členy jejich rodin dát do koncentračních táborů k tomu účelu zřízených."

 
celý článek »

Vloženo: 19.2.2014, přečteno 2315x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

 Tak nám v Hyde parku zaperlila komunistická poslankyně soudružka Semelová. Ano, ta Semelová, která již několikrát obhajovala zrůdný režim, na jehož odsouzení a protiprávnost jsme si schválili zákon. 
celý článek »

Vloženo: 17.2.2014, přečteno 2150x, autor: Petr Paulczynski
online: 32
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist